Tradycją imprez z serii Pure Powder Tour są wystawy najnowszego sprzętu freeride’owego, które poprzedzają projekcje filmowe. Nie inaczej będzie w tym roku!

Już 2 października start trzeciej edycji imprezy. Miłośnicy śnieżnego szaleństwa zawitają do Krakowa. Kolejne odsłony planowane są w Katowicach (13.X, kino Kosmos), Rzeszowie (14.X, kino Zorza), Warszawie (15.X, kino Luna), Poznaniu (21.X, kino Muza) oraz Zakopanem (22.X, kino Giewont).

Krakowskie spotkanie będzie doskonałą okazją, aby zapoznać się z najnowszą ofertą marek Voelkl, Marker oraz Dalbello na nadchodzący sezon. Wystawa rozpoczyna się o 12:30 w klubie kina „Kijów.Centrum”. Bilety na to wydarzenie można nabyć online. Wolnych miejsc jest coraz mniej!

>>Bilety kupisz tutaj<<

Równolegle będą się odbywały panele eksperckie, między innymi ten prowadzony przez trenerów i dietetyków z ALL FOR BODY; czy panel poświęcony właściwemu odżywianiu i przygotowaniu motoryczno-kondycyjnym do freeride’u.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia będzie spotkanie z Andrzejem Bargielem – skialpinistą, zdobywcą Śnieżnej Pantery (za zdobycie pięciu najwyższych szczytów byłego Związku Radzieckiego). Rozmowa będzie dotyczyła dotychczasowych osiągnięć skialpinisty, oraz planów zdobycia i zjazdu na nartach z najwyższych gór świata (dotychczas na jego koncie ośmiotysięczniki: Shishapangma, Manaslu oraz Broad Peak).

W imieniu organizatorów i swoim, serdecznie zapraszamy! Szczególnie do odwiedzenia naszego stoiska Podczas edycji w Krakowie oraz Warszawie. Będzie możliwość sprawdzić nasz sprzęt – na miejscu będą wszystkie narty serii VTA oraz BMT, buty narciarskie linii Sherpa oraz LUPO, wiązania Marker, kaski gogle i kamizelki Markera.

>>Linia VTA<<
>>Linia BMT<<
>>Sherpa<<
>>Lupo<<
>>Marker<<